Forum MTA Your Life!

Wszystko co potrzebne dot. serwera!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Serwer Your Life RPG już wystartował! ZAPRASZAMY! WPISZ w wyszukiwaniu serwerów: Your-Life! Szybko rozwijający się serwer RPG!

#1 2016-03-12 15:34:06

Krejzolek
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-12
Liczba postów: 1
Windows 8.1Firefox 45.0

Rekrutacja do SAPD

-------------[YOUR LIFE]-------------
IMIĘ: Adam
WIEK: 15 lat
NICK W GRZE: Krejzolek
COŚ O SOBIE (MAX 100 WYRAZÓW): Cześć mam na imię Adam i mam 15 lat. Chodzę do drugiej klasy gimnazjum. Interesuje się grami komputerowymi i piłką ręczną. Jestem zwykłym nastolatkiem.
ILE GRASZ W MTA: Ogółem 3 lata
DLACZEGO TY: Jestem miłą i zdyscyplinowaną osobą, umiem się podporządkować do wyznaczonych zadań. Jestem wytrwałą osobą. Chce pomagać ludziom na serwerze. Myślę że moim powołaniem na ty serwerze jest właśnie Policja.
-------------[YOUR LIFE]-----
Pozdrawiam

Offline

#2 2016-03-13 11:02:51

Laskar
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-12
Liczba postów: 4
Windows 7Firefox 44.0

Odp: Rekrutacja do SAPD

IMIĘ: Oskar
WIEK: 14 lat
NICK W GRZE: Laskar
COŚ O SOBIE (MAX 100 WYRAZÓW): Siema jestem Oskar jak widać na górze chodze do 1 gim interesuje się MOTOCROSS'em i BMX'ami  lubie grac w gry komputerowe i dlatego kieruje się kursem nauczania informatyków. POZDRAWIAM
ILE GRASZ W MTA: Już z 2 latka :)
DLACZEGO TY: Nie będę tłumaczył że jestem najlepszy i mnie wybierzcie do tej frakcji nie nie ..
Planuje po skończeniu nauczania szkolnego isc do szkółki policyjnej ponieważ bardzo polubiłem ten zawód np. przez grę w POLICJANTÓW I ZŁODZIEJ . POZDRAWAM

Wiadomość dodana po 18 min 46 s:
IMIĘ: Krystian
WIEK: 14 lat
NICK W GRZE: Hajsy:3
COŚ O SOBIE (MAX 100 WYRAZÓW): Siema jestem Krystian jestem w 1 gim. Lubie jezdzić na swoim motorku którym jest YAMAHA DTR 125cc i kocham grać w gry najbardziej w GTA.
ILE GRASZ W MTA: Gram 3 lata
DLACZEGO TY: Zawsze marzyłem o dojściu do jakiejś frakcji a że tu mam szanse dlatego to pisze to podanko . To już chyba wszystko to z góry DZIĘKUJE. Pozdrawiam

Wiadomość dodana po 22 min 50 s:
IMIĘ: Krystian
WIEK: 14 lat
NICK W GRZE: Hajsy:3
COŚ O SOBIE (MAX 100 WYRAZÓW): Siema jestem Krystian jestem w 1 gim . Lubie jezdzic na swoim motorku Którym jest YAMAHA DTR 125cc
ILE GRASZ W MTA: Gram 3 lata
DLACZEGO TY:Zawsze marzyłem o dojściu do tej frakcji a ,że tu mam okazje to napisałem podanko. Myślę że docenicie to co napisałem i mnie wybierzecie z góry dziękuje .Pozdrawiam

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ogamefanatyk - e-wolf - add-real - diamond-craft - hydegiv